KONST / Litografier / Färglitografi 11709189
nr 1170 9189
Lena A Linderholm
(f. 1947), Sverige
Färglitografi, Signerad, numrerad 171/375. 40x50 cm
Lena Linderholm, född 1947 i Stockholm, svensk målare, grafiker och författare.
Utrop:
800 kr
Såld:
900 kr
måndag 19 mars 2018
kl 19:17:59
500 kr
600 kr
700 kr
800 kr
19 mar
Lena A Linderholm
Läs mer om Lena A Linderholm